Paroubek prohrál volby. Ale v lednu ovládne politiku

Autor: Petr Holub | 30.12.2009 07:10

Premiér Jan Fischer a ODS se obávají, co na ně v lednu připraví suverén politické scény.

zpět na článek

Příspěvky do diskuze se musejí týkat tématu. Vulgární příspěvky a příspěvky, které nemají nic společného s tématem, budou vymazány.

 • (Martin IP:[85.160.113.*], 29.12.2009 23:40) | nahlásit příspěvek

  Vážení přátelé,

  aniž bych se kohokoli chtěl personálně dotknout, přesto musím říci a bez urážky:

  O kolik přijdu bude-li vládnout ČSSD a o kolik, bude-li to ODS?
  Odpověď méně daní, více odpovědnosti za sebe i zdraví a více za doktora, bude-li to ODS. V případě ČSSD to bude méně za doktora, více za daňové odvody, tím myslím především DPH a spotřební daně + nové úmory nikoli dluhu, ale poze úroku, jenž za tři roky tímto tempem dosáhne dvojnásobku.
  Nejsem členem žádné strany, rodiče jsou dělníci čekající na důchod. Ten by byl ovšem ohrožen. V září by totiž nebyla ani koruna na platbu řádných důchodů, protože pan Paroubek chce kvůli blížícím se volbám rozdávat důchody 13té a přidat státním zaměstnancům. Jsou to jeho voliči chápu. Je jich víc než důchodců. Ale proč to dělá, když před rokem hlásal, jak chce místo Kč Euro? Díky jeho rozdávání se zvedá zadlužení státu, které neumožní dodržet konvergenční kritéria. Takže Euro nebude ani za deset let. Navíc i EU nám hlásí: "Udějte něco se státním zadlužením." Tedy snižte zadlužení. To se ani nemůže stát při současné konstalaci. Co nám mimo nepřijetí Eura hrozí. To, že do EU budeme odvádět mnhoho a mnoho miliard Kč, ale zpět se nám bude méně a méně. Dálnice, byť předražené, si budeme platit sami. Naši zemědělci nedostanou ani korunu. Atd, atd. Takže jako volič ČSSD navrhuji, dělejme s tím něco. KSČM nás nespasí. ODS mi vadí, přesto budu volit pravici. Je jedno, zda to bude ODS nebo TOP 09. Hlavně, ať nemusím jako známý v Němec

 

Rok v obrazech: demise, atentáty, smrt krále, vajíčka a chřipka

LEDEN ÚNOR BŘEZEN DUBEN KVĚTEN ČERVEN ČERVENEC SRPEN ZÁŘÍ ŘÍJEN LISTOPAD PROSINEC
 

1999 – 2020 © centrum holdings O nás | Volná místa | Reklama | Všeobecné podmínky | Nápověda | Služby firmám

Jakékoliv užití obsahu, včetně převzetí článků je bez souhlasu centrum holdings zapovězeno.