Lidská práva stranou, Čína jde do Česka dělat byznys

Autor: Karel Toman | 02.01.2010 15:00

Říši středu láká poloha a kvalita za dostupnou cenu

zpět na článek

Příspěvky do diskuze se musejí týkat tématu. Vulgární příspěvky a příspěvky, které nemají nic společného s tématem, budou vymazány.

 • (Baba Jaga IP:[89.176.30.*], 07.01.2010 2:15) | nahlásit příspěvek

  Toto je konec kapitalismu v Čechách a počátek postupného návratu komunismu. Bude to probíhat následovně:
  Čína nemusí používat proti nám zbraně. Pátá kolona číňanů už zde je. Základ tvoří různí majitelé čínských restaurací a další číňané, kteří sem nalezli díky korupci a našim úplatným úředníkům. Na základě fingovaných svateb s našimi romskými a dalšími bílými spoluobčany s nízkým IQ zlegalizovalo u nás svůj pobyt už mnoho číňanů. O přiblblé naší politice, kdy sem může prakticky každý, kdo si pořídí živnostenský list, se nemá ani cenu zmiňovat.
  A teď pozor! V Číně platí politika jednoho dítěte - zde u nás si může čínská rodina přivést na svět potomků kolik se jí zachce.
  Další vlna čínských přistěhovalců přijde s prodejem českých a dalších podniků včetně půdy a lesů do čínských rukou. Za minimální mzdy tam nikdo z Čechů nebude pracovat, proto bude třeba dovézt desetitisíce čínských dělníků, pracujících za hrst rýže. Kolonizace ČR číňany bude dále akcelerovat.
  Číňané to nedělají jen tak, potřebují životní prostor, tak jako kdysi Hitler pro Němce. Oni na to jdou však mnohem elegantněji a sofistikovaněji. Bez milionů mrtvých, bez bomb, bez nutnosti války. Jejich bomba je o to nebezpečnější. Je to bomba demografická a hospodářská. Tato nebezpečná a o to zákeřnější zbraň byla již odpálena.
  Nově přistěhovavší číňané získají naše občanství i s volebním právem. Jejich děti už budou samozřejmě také českými občany. No a za nedlouho - až budou češi, a veškeré zde další evropské ná

 

Rok v obrazech: demise, atentáty, smrt krále, vajíčka a chřipka

LEDEN ÚNOR BŘEZEN DUBEN KVĚTEN ČERVEN ČERVENEC SRPEN ZÁŘÍ ŘÍJEN LISTOPAD PROSINEC
 

1999 – 2024 © centrum holdings O nás | Volná místa | Reklama | Všeobecné podmínky | Nápověda | Služby firmám

Jakékoliv užití obsahu, včetně převzetí článků je bez souhlasu centrum holdings zapovězeno.