Lidská práva stranou, Čína jde do Česka dělat byznys

Autor: Karel Toman | 02.01.2010 15:00

Říši středu láká poloha a kvalita za dostupnou cenu

zpět na článek

Příspěvky do diskuze se musejí týkat tématu. Vulgární příspěvky a příspěvky, které nemají nic společného s tématem, budou vymazány.

  • (Baba Jaga IP:[89.176.30.*], 07.01.2010 2:16) | nahlásit příspěvek

    No a za nedlouho - až budou češi, a veškeré zde další evropské národnosti v menšině, tak při demokratických volbách čeští číňané svobodně a demokraticky zvolí opět komunistickou stranu!!!
    Vrátí se opět komunismus - ovšem ne ten co tu byl - ale v mnohem horší totalitní podobě. Popravy za kdejakou hloupost na denním pořádku, prodej lidských orgánů z živých vězňů, zavírání stěžovatelů do psychiatrických léčeben bez jakýchkoliv práv a ještě větší korupce, než se nám nyní jeví. Opět bude ovzduší plné otravných plynů, řeky bez života a životní prostředí plné jedů. Navíc zbývající půda mezi současnými vybetonovanými plochami parkovišť, supermarketů a skladů bude zabrána novými přistěhovalci. Devestace české krajiny bude dokončena - co nezničily větrné a sluneční elektrárny a sklady nadnárodních společností, to bude dovedeno do krajnosti samotnými číňany. Na procházku do přírody půjdete do nového milionového velkoměsta, které bude začínat už pár metrů za hranicemi toho, z kterého budete chtít do přírody vypadnout.
    Proti tomu co nastane, ještě budou zbývající češi rádi vzpomínat na své české umírněné komunisty, kteří i přes stalinské čistky a další přehmaty se nikdy nedostali tak daleko v potlačování lidských práv, poprav atd, jako za Stalina v Rusku nebo v současné Číně. ODS, ČSSD a další strany budou zrušeny bez milosti a nezůstanou tu ani národněfrontová Československá strana lidová či Československá strana socialistická, tak jak tyto strany minulý režim ještě toleroval.

 

Rok v obrazech: demise, atentáty, smrt krále, vajíčka a chřipka

LEDEN ÚNOR BŘEZEN DUBEN KVĚTEN ČERVEN ČERVENEC SRPEN ZÁŘÍ ŘÍJEN LISTOPAD PROSINEC
 

1999 – 2024 © centrum holdings O nás | Volná místa | Reklama | Všeobecné podmínky | Nápověda | Služby firmám

Jakékoliv užití obsahu, včetně převzetí článků je bez souhlasu centrum holdings zapovězeno.