Země s nálepkou potížisty. Tak vnímá Evropa Česko

Autor: Zuzana Kleknerová, Zuzana Kleknerová | 02.01.2010 17:20

Češi na sebe upozornili chaosem a blokádou celé EU

zpět na článek

Příspěvky do diskuze se musejí týkat tématu. Vulgární příspěvky a příspěvky, které nemají nic společného s tématem, budou vymazány.

 • (Toson IP:[85.207.203.*], 03.01.2010 11:48) | nahlásit příspěvek

  Milý příteli!
  Souhlasím s tím, že Američany placený disident, zvolený komunistickým parlamentem, který zaštiťoval drtivý útok na křesťanství při prvních podle něj svobodných volbách v naší zemi prohlášením za donašeče StB předsedu tehdy ještě křesťanské politické strany, byl a je dosud ostudou naší země. Však jsem se také lekl, když hned po novém roce tam něco v televizi bláboli a po něm hned ostudník Uzel.
  Souhlasím i s tím, že ekonomická reforma byla jen hrou pro bývalé bolševiky, kteří už nechtěli snášet následky znárodnění z roku 1948, ale chtěli to mít jen a jen ve svém osobním vlastnictví.
  Dovolte mi však vyjádřit určitou naději. Předem upozorňuji, že jsem patřil ke kritikům kupónové privatizace, že jsem kvůli privatizaci a vstupu ČR do agresivní NATO, když se sice v naší straně bojovalo za nenarozený život, ale o životy těch, co žili a žijí v zemích, které se nepodrobily americkému imperialismu, opovrhovali. Ani jsem nebyl nikdy v KSČ.
  Pan Klaus vetoval zákon o registrovaném partnerství, na stránkách CEPu se lze dočíst kolikráte byl v Bruselu cepován za projevený vlastní názor, řekl bych vcelku rozumný. Pan Klaus vyjádřil svou podporu panu Hájkovi, který napsal vynikající článek: Já z opice nepocházím", především s ohledem na nevhodné urážky, kterých se evolucionisté vůči kancléři dopouštěli, s obvyklou primitivitou darwinových pohrobků.
  Takže přeji panu prezidentu, byť jako jeho dlouhodobý oponent, do nového roku vše nejlepší. Možná jednou docení i ti, kteří se

 

Rok v obrazech: demise, atentáty, smrt krále, vajíčka a chřipka

LEDEN ÚNOR BŘEZEN DUBEN KVĚTEN ČERVEN ČERVENEC SRPEN ZÁŘÍ ŘÍJEN LISTOPAD PROSINEC
 

1999 – 2022 © centrum holdings O nás | Volná místa | Reklama | Všeobecné podmínky | Nápověda | Služby firmám

Jakékoliv užití obsahu, včetně převzetí článků je bez souhlasu centrum holdings zapovězeno.