Strýček Sam s Českem příští rok počítá. I bez radaru

Autor: Naďa Straková | 26.12.2009 14:30

Náhlé zrušení štítu Obamovou administrativou vyvolalo spekulace, že Česko pro USA není důležité

zpět na článek

Příspěvky do diskuze se musejí týkat tématu. Vulgární příspěvky a příspěvky, které nemají nic společného s tématem, budou vymazány.

  • (fedor IP:[81.92.147.*], 30.12.2009 14:43) | nahlásit příspěvek

    Vzhledem k tomu, že vojenská prezenční služba neexistuje, je většina mladých lidí oblbována pohádkami o útočnýh a o obranných zbraních ale že je to dnes zcela jedno a rozdíl mezi nimi není žádný, to se již naši mladí, ve vojenské vědě naprosto nevzdělaní, nedoví.
    Důležitější je na každé stránce zdůrazňovat, že USA dělají vše pro obranu Evropy, aby ji ochránily od jakýchsi pomyslných raket z Iránu. To, že stejně dobře mohou být tyto rakety i protiraketový štít použity jako podpora masivního útoku proti Rusku a USA neposlušným státům, o tom již jak naši, tak ostatní západní politikové drží pysk. Myslím, že to Putin ve Vladivostoku řekl naplno a zcela správně. Když vy rozmístíte protiraketový štít proti raketám středního doletu, vyvineme nový typ útočných raket středního doletu. O co tedy Amíkům jde? Snahou Obamy je co nejdříve dosáhnout dohody s Rusy o snížení počtu jaderných hlavic. Není ale jedno, jestli jich je u jedněch 3000 a u druhých 5000, když k návratu do doby ledové jich jtejně stačí pár stovek? A je v podstatě jedno, kde vybuchnou? A jak vidíme, s teoristy je stejně obtížné si poradit. Vždyť ti američtí volové byli upozorněni dokonce otcem toho idiota, co chtěl vyhodit letadlo do vzduchu, že jeho syn představuje pro USA nebezpečí a oni se na to z vysoka v.....i. O čem to svědčí? O tuposti, naprosté neschopnosti, pokrytectví a nevím o čem ještě celého toho zámořského superstátu v čele se superblbci. U velkého koně bývjí i velká kopyta, praví jedno pořekadlo jednoh

 

Rok v obrazech: demise, atentáty, smrt krále, vajíčka a chřipka

LEDEN ÚNOR BŘEZEN DUBEN KVĚTEN ČERVEN ČERVENEC SRPEN ZÁŘÍ ŘÍJEN LISTOPAD PROSINEC
 

1999 – 2024 © centrum holdings O nás | Volná místa | Reklama | Všeobecné podmínky | Nápověda | Služby firmám

Jakékoliv užití obsahu, včetně převzetí článků je bez souhlasu centrum holdings zapovězeno.