Radar v Česku nebude. Škoda? Zaplaťpánbůh?

Autor: stk, stk | 27.12.2009 08:15

Dienstbier, Klvaňa, Zaorálek a další o Obamově rozhodnutí zrušit plán na radar v Brdech

zpět na článek

Příspěvky do diskuze se musejí týkat tématu. Vulgární příspěvky a příspěvky, které nemají nic společného s tématem, budou vymazány.

 • (Hans IP:[90.176.43.*], 27.12.2009 9:38) | nahlásit příspěvek

  pan Schvarzenberg s neuvěřitelnou vehementností prohlásil, že pokud nebude podepsán a schválen radar - končí se svou politickou funkcí.
  http://www.matrix-2001.cz/clanek-detail/2789-elitni-setkani-
  skupiny-bilderberg-2008-v-chantilly-usa-elita-se-chysta-k-ci
  povani-americkeho-obyvatelstva-pod-korouhvi-boje-proti-teror
  ismu-evropa-ma-pry-obecne-protichudny-postoj-vuci-potenciona
  lnimu-utoku-na-iran/
  Ti, kteří sledují alternativní informací z oblasti globální politiky jistě ví o nedávném setkání nechvalně známé "Skupiny Bilderberg". V letošním roce proběhlo v americkém městě Chantilly ve Virginii. Jistě pro mnoho čtenářů bude zajímavější zprávou fakt, že se tohoto setkání na základě osobního pozvání zúčastnil i náš ministr zahraničí pan Schwarzenberg. Jako první o této skutečnosti informoval partnerský server Osud.cz a pak v rychlém sledu za sebou některé české deníky. Pan ministr se tohoto setkání zúčastnil jako soukromá osoba a nikoliv politik. Již nad tímto tvrzením jsem kroutil hlavou, neb si skutečně nedovedu představit jak na takovéto vrcholné schůzce bývalých i současných politiků, ekonomů, bankéřů a byznysmenů může současně aktivní politik na pozici elitní vládní funkce vystupovat čistě jako soukromá osoba. A tušil jsem, že tato proklamace je jakousi předehrou k tomu, aby se pan Schwarzenberg nemusel novinářům zpovídat z toho co ho k takové účasti vedlo a co tam vlastně dělal. (Konečně vzpomeňte jak podobný zájem médií rozuřil našeho premiéra v souvislosti s jeho "soukromo

 

Rok v obrazech: demise, atentáty, smrt krále, vajíčka a chřipka

LEDEN ÚNOR BŘEZEN DUBEN KVĚTEN ČERVEN ČERVENEC SRPEN ZÁŘÍ ŘÍJEN LISTOPAD PROSINEC
 

1999 – 2020 © centrum holdings O nás | Volná místa | Reklama | Všeobecné podmínky | Nápověda | Služby firmám

Jakékoliv užití obsahu, včetně převzetí článků je bez souhlasu centrum holdings zapovězeno.