Radar v Česku nebude. Škoda? Zaplaťpánbůh?

Autor: stk, stk | 27.12.2009 08:15

Dienstbier, Klvaňa, Zaorálek a další o Obamově rozhodnutí zrušit plán na radar v Brdech

zpět na článek

Příspěvky do diskuze se musejí týkat tématu. Vulgární příspěvky a příspěvky, které nemají nic společného s tématem, budou vymazány.

 • (seppe IP:[82.114.203.*], 27.12.2009 10:40) | nahlásit příspěvek

  http://mercy.xf.cz/montaukproject.htm

  Velice zajímavé čtení, přidávám jen úryvek:

  Záření láme vůli

  Psychologické zbraně, které mohou donutit nepřátelské vojáky třeba k tomu, aby se okamžitě vzdali, používají záření, které zlomí vůli dotyčného. Oběti se nejprve zvenčí útočícím vlnám brání, ale v určitém okamžiku je záření tak silné, že nemohou klást další odpor. V důsledku námahy, kterou se člověk brání, má údajně docházet i k trombóze mozku. Kromě zlomení vůle se dále do podvědomí dotyčného přenášejí také vzory myšlenek, které mu vsugerují myšlenky, které jsou žádoucí. To lze provádět i pomocí magnetofonových záznamů. Experimenty prokázaly, že na magnetofonové pásky lze zaznamenávat také vzory myšlenek. U psychozbraní se speciální myšlenkové vzory, nahrané na magnetofonových páskách, při přenosu vysílačem velmi rychle opakují. Je-li vysílač takových psychozbraní dostatečně silný, může způsobit dočasné „vymytí“ mozků měst, armád, zemí (používá se v době míru nejčastěji u příležitosti celostátních voleb nebo vnitrostátních mocenských zvratů) a na vyšší urovni i celých planet.
  Tato psychologická zbraň, působící prostřednictvím radarových paprsků, se často nazývá „PSI zesilovač“, tedy zesilovač mimosmyslového vnímání. Existuje ovšem zbraň, ke které se označení „PSI zesilovač“ hodí ještě lépe: je to vysílač Montauk se speciálně zkonstruovaným křeslem.
 

Rok v obrazech: demise, atentáty, smrt krále, vajíčka a chřipka

LEDEN ÚNOR BŘEZEN DUBEN KVĚTEN ČERVEN ČERVENEC SRPEN ZÁŘÍ ŘÍJEN LISTOPAD PROSINEC
 

1999 – 2020 © centrum holdings O nás | Volná místa | Reklama | Všeobecné podmínky | Nápověda | Služby firmám

Jakékoliv užití obsahu, včetně převzetí článků je bez souhlasu centrum holdings zapovězeno.